ГОЛОВНІ ПРИНЦИПИ ЗАСТОСУВАННЯ ТЕОРІЇ СИСТЕМ У ДОСЛІДЖЕННЯХ СКЛАДНИХ ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ МАРКЕТИНГОВОГО ТИПУ

Присвячено дослідженню питань застосування теорії систем у дослідженнях сучасних складних економічних систем з позицій посилення маркетингової теорії та практики управління ними в умовах ринку.

1. Luck, David J. Marketing Research [Text] / David J. Luck, Hugh G. Wales, Donald A. Taylor. – Englewood: Prentice Hall, 1961. – 541 p.
2. Фатхутдинов Р.А. Стратегический маркетинг [Текст]: учеб. / Р. А. Фатхутдинов. – М.: ЗАО «Бизнес-школа «Интел-Синтез», 2000. – 640 с.
3. Светуньков С. Г. Методы маркетинговых исследований [Текст] / С. Г. Светуньков. – СПб.: ДНК. – 2003. – 352 с.
4. Перегудов Ф. И. Введение в системный анализ [Текст]: учеб. пособие для вузов / Ф. И. Перегудов, Ф. П. Тарасенко. – М.: Высш. школа, 1989. – 367 с.
5. Спицнадель В. Н. Основы системного анализа [Текст]: учеб. пособие / В. Н. Спицнадель. – СПб.: «Издательский дом «Бизнес-пресса», 2000. – 326 с.
6. Теория систем и системный анализ в управлении организациями: Справочник [Текст]: учеб. пособие / Под ред. В. Н. Волковой и А. А. Емельянова. – М.: Финансы и статистика, 2006. – 848 с.
7. Мухин В. И. Исследование систем управления [Текст]: учеб. / В. И. Мухин. – М.: Екзамен, 2002. – 384 с.
8. Анфилатов В. С. Системный анализ в управлении [Текст]: учеб. пособие / В. С. Анфилатов, А. А. Ємельянов, А. А. Кукушкин; под ред.. А. А. Ємельянова. – М.: Финансы и статистика, 2002. – 368 с.
9. Зубенко Ю. Д. Менеджмент: на базе системного анализа [Текст]: учеб. пособие / Ю. Д. Зубенко, А. К. Носач; под ред. А. Д. Шарапова. – Донецк.: ДонГТУ, 1998. – 415 с.