КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ КОМП’ЮТЕРИЗОВАНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ ПІДПРИЄМСТВА

Запропоновано авторське бачення розв’язання проблеми формування комп’ютерізованої логістичної інформаційної системи підприємства, визначено принципи побудови логістичних інформаційних систем на базі комп’ютерів, етапи та шляхи комп’ютерізації інформаційного потоку на підприємстві.

The article is devoted determination of problems formation of computer logistic information systems, define of principles build logistic information systems, stages and ways of the computer-aided information flow.

1. Бауэрсокс Д. Дж., Клосс Д. Дж. Логистика. Интегрированная цепь поставок [Текст] / Д. Дж. Бауэрсокс, Д. Дж. Клосс. – М.: ЗАО «Олимп-Бизнес», 2001. – 640 с.
2. Васелевський М. Інформація та кадри в логістичних системах [Текст] : моногр. / М. Васелевський, Р. Патора. –Львів: Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2001. – 272 с.
3. Гаджинський А. М. Основы логистики [Текст]: учеб. пособие / А. М. Гаджинський. – М.: ИБЦ «Маркетинг», 1995. – 124 с.
4. Джнсон С. Джеймс. Современная логистика [Текст]. – 7-е изд. / Джнсон С. Джеймс, Вуд Ф. Дональд, Вордлоу Л.Дэниел, Мэрфи-мл. Р. Поль. – М.: ИД «Вильямс», 2002. – 624 с.
5. Калянов Г. Н. Теория и практика реорганизации бизнес-процесов [Текст] / Г. Н. Калянов. – М.: СИНТЕГ, 2000. – 234 с.
6. Корпоративная логистика. 300 ответов на вопросы профессионалов [Текст] / Под общ. и научн. ред. проф. В. И. Сергеева. – М.: ИНФРА-М, 2008. – 976 с.
7. Крикавський Є. Логістика. Для економістів [Текст] : підруч. / Є. Крикавський. – Львів: Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2004. – 448 с.
8. Саркисов С. В. Управление логистикой [Текст]: учеб. пособие / С. В. Саркисов. – М.: ЗАО «Бизнес-школа «Интел-Синтез», 2001. – 476 с.
9. Хаммер М. Реинжиниринг корпорации. Манифест революции в бизнесе [Текст] / М. Хаммер, Дж. Чампи. – СПб.: СПбГУ, 1997. – 423 с.
10. Хант Р. Как создать интеллектуальную организацию [Текст] / Р. Хант, Т. Базан. – М.: ИНФА-М, 2002. – 267 с.