Економічний вісник Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

Збірник наукових праць

Рік заснування:

Сайт:

З 2015 року "Економічний вісник НТУУ "КПІ" публікується на сайті http://ev.fmm.kpi.ua

Матеріали 2004-2014 років опубліковані на сайті http://economy.kpi.ua

Проблематика:

Теоретико-методологічні та практичні проблеми економіки і бізнесу

Реферативні бази даних:

РИНЦ

ISSN

ISSN 2412-5296 (Online), ISSN 2307-5651 (Print)

Key title: Ekonomìčnij vìsnik Nacìonalʹnogo tehnìčnogo unìversitetu Ukraïni "Kiïvsʹkij polìtehnìčnij ìnstitut" (Online)
Abbreviated key title: Ekon. vìsn. Nac. teh. unìv. Ukr. "Kiïv. polìteh. ìnst." (Online)

Parallel title: Economic bulletin of National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute"

Parallel title: Èkonomičeskij vestnik Nacionalʹnogo tehničeskogo universiteta Ukrainy "Kievskij politehničeskij institut"

Variant title: Ekonomìčnij vìsnik NTUU "KPÌ"

Свідоцтво про державну реєстрацію:

КВ № 8578 від 24.03.2004 р.

Фахова реєстрація у ДАК України:

Постановою ВАК України за № 2-05/1 від 19 січня 2006 року збірник наукових праць включено до переліку фахових видань.

Постановою ВАК України за № 1-05/4 від 26 травня 2010 року збірник наукових праць включено до оновленого переліку фахових видань

Спеціальність ДАК:

08.00.01, 08.00.02, 08.00.03, 08.00.04, 08.00.11

Періодичність:

Один раз на рік

Мова видання:

Українська, російська, англійська

Засновник:

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Головний редактор:

Гавриш О.А., професор, доктор техн. наук, декан факультету менеджменту та маркетингу Національного технічного університету України “КПІ”, завідувач кафедри міжнародної економіки

Заступники головного редактора:

Стеченко Д.М., професор, доктор економ. наук, професор кафедри міжнародної економіки Національного технічного університету України “КПІ”

Відповідальний секретар:

Зозульов О.В., доцент, канд. економ. наук, заступник декана факультету менеджменту та маркетингу НТУУ “КПІ” з наукової роботи

Члени редколегії:

Scott F. Meadow, Academic Director of Global Initiatives, Professor of Entrepreneurship, University of Chicago, Booth School of Business, США

Базилевич В. Д., професор, доктор економ. наук, декан економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Баюра Д.О., доцент, доктор економ. наук, доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки КНУ ім. Тараса Шевченка

Войтко С.В., доцент, доктор економ. наук, професор кафедри міжнародної економіки  НТУУ “КПІ”

Герасимчук В.Г., професор, доктор економ. наук, професор кафедри міжнародної економіки  НТУУ “КПІ”

Дергачова В.В., професор, доктор економ. наук, завідувач кафедри менеджменту  НТУУ “КПІ"

Довгань Л.Є., професор, канд. економ. наук, професор кафедри менеджменту НТУУ “КПІ”

Капустян В.О., професор, доктор фіз.-мат. наук, зав. кафедри математичного моделювання економічних систем НТУУ “КПІ”

Козаченко С.В., професор, доктор економ. наук, директор Міжнародного центру розвитку підприємництва та менеджменту при Міжнародному науково-технічному університеті

Крейдич І.М., доцент, доктор економ. наук, професор кафедри теоретичної та прикладної економіки НТУУ “КПІ”

Круш П.В., професор, канд. економ. наук, зав. кафедри економіки та підприємництва НТУУ “КПІ”

Кузьмін О.Є., доктор економ. наук, професор, директор навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету “Львівська політехніка”

Любодраг Тановіч, професор, доктор наук,  Белградський університет, Сербія

Марченко В.М., професор, доктор економ. наук, професор кафедри економіки і підприємництва НТУУ „КПІ”

Охрименко О.О., доцент, доктор економ. наук, професор кафедри міжнародної економіки НТУУ “КПІ”

Онищенко А.М., доцент, доктор економ. наук, доцент кафедри математичного моделювання економічних систем

Сігайов А.О., професор, доктор економ. наук, професор кафедри економіки і підприємництва НТУУ „КПІ”

Сімченко Н.О., професор, доктор економ. наук, професор кафедри менеджменту

Смоляр Л.Г., професор, канд. економ. наук, ректор Міжнародного університету фінансів

Солнцев С.О., професор, доктор фіз.-мат. наук, зав. кафедри промислового маркетингу НТУУ “КПІ”

Тємічев А.М., професор, доктор економ. наук, декан факультету маркетингу, менеджменту, підприємництва Білоруського національного технічного університету, Білорусь

Тєлєтов О.С., професор, доктор економ. наук, професор кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю Сумського державного університету.

Федорченко А.В., професор, доктор економ. наук, професор кафедри маркетингу, КНЕУ ім. Вадима Гетьмана

Шульгіна Л.М., професор, доктор економ. наук, професор кафедри менеджменту НТУУ „КПІ”

Яловий Г.К., професор, доктор економ. наук, зав. кафедри теоретичної та прикладної економіки НТУУ “КПІ

Адреса редакції:

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»,